Laadukkaat kotitaloustuotteiden muotit ruiskuvalukone
video
Laadukkaat kotitaloustuotteiden muotit ruiskuvalukone

Laadukkaat kotitaloustuotteiden muotit ruiskuvalukone

tuotetiedot campany Profiili SHENZHOU-Vuodesta 1999 lähtien olemme erikoistuneet valmistamaan ja vientiin ruiskuvalukoneita, joiden ruiskutuspaino on 60-10000 grammaa ja puristusvoima 95-1600 tonnia. Käyttämällä yli 20 vuoden ruiskuvalukoneen tietämystä ja kokemusta...
Lähetä kysely
Kuvaus
Koneen parametrit

Ruuvin halkaisijamm606570
Ruuvin L/D-suhdeLD22.72119.5
Laukauksen painogramma7729051050
Teoreettinen laukausvoimakkuuscm38489951154
RuiskutuspaineMpa207176152
Teoreettinen ruiskutusnopeusg/s110143181
Muovinen kapasiteettig/s35.243.351.8
Injektiopullomm150
Ruuvin vääntömomenttiN.m2530
Ruuvin suurin pyörimisnopeusr/min150
Avausiskumm400
Kiinnitystankojen välinen tilamm610x610
Muotin korkeusmm220~630
Max päivänvalomm1220
Ejektorivoimatonnia70.6
Ejektoriiskumm150
Ejektorin määrä
9
Pumpun moottorin tehokw30
Pumpun paineMpa16
Lämmitystehokw22
Koneen kokoM6.7*1.75*2.25
Koneen painotonnia11
Öljysäiliön tilavuusL560
Kansainvälinen nimitys
3000-1750

tuotteen yksityiskohdat
imageimage

campanyProfiili

SHENZHOU-Vuodesta 1999

Olemme erikoistuneet ruiskuvalukoneiden valmistukseen ja vientiin, joiden ruiskutuspaino on 60-10000 grammaa ja puristusvoima 95-1600 tonnia. Olemme valmistaneet SZ-sarjan täysin automaattisia tietokoneistettuja ruiskuvalukoneita käyttämällä yli 20 vuoden ruiskuvalukoneen tietämystä ja kokemusta. ja niiden loppupään laitteet. Niille on ominaista korkea laatu, korkea luotettavuus, vakaa toiminta ja houkutteleva hinta/suorituskyky-suhde. Koneemme vastaavat asiakkaiden tarpeita ja tuottoa. Verrattuna muiden tehtaiden koneisiin, koneellamme on suurempi ruiskutuspaino, suurempi avausisku ja suurempi etäisyys raidetankojen välillä. Laadukkaiden ja innovatiivisten tuotteiden, erinomaisen tuottavuuden, tehokkaan hallinnan, täydellisten teknisten ratkaisujen ja palveluiden ansiosta koneemme myydään yli 20 kotimaiseen maakuntaan ja kaupunkiin ja viedään Lähi-itään, Kaakkois-Aasiaan, Venäjälle, Keski-Aasiaan, Afrikkaan, Amerikka, Eurooppa ja monet muut. Kaikki asiakkaamme ovat antaneet paljon kiitosta koneillemme ja palveluillemme.

Asiakkaan tarina
Vanha ystävä.
Asiakkaan nimi on Obed, Tansaniasta. Hän on vanha ystävämme. Olemme työskennelleet hänen kanssaan yli 15 vuotta ja olemme solmineet syvän ystävyyden. Alussa Obed oli tavallinen asiakkaamme. Keskinäisen yhteistyön ja ymmärryksen jälkeen hänestä on tullut tekninen edustajamme Tansaniassa ja hän voi tarjota erilaista teknistä tukea asiakkaillemme Tansaniassa. Vuoden 2020 lopussa meillä on 23 ruiskuvalukonetta ja suuri määrä muotteja lähetetään Tansaniaan.
Suuret tilaukset.
Tilaus on Turkmenistanista. Asiakasystävämme osti 26 eri mallia ruiskuvalukonetta sekä suuren määrän muotteja ja apulaitteita kerralla. Tilauksen saatuamme pidämme sitä erittäin tärkeänä, nopeuttamme työpajan toimintaa ja suoritamme sovitut tehtävät etukäteen. Kuvassa asiakas Uzbekistanissa. Meillä on laajat markkinat tällä alueella.
Hallitusohjelma.
Tämä projekti on meidän ja Ethiopian AG putkiasennusyrityksen yhteistyöprojekti vuonna 2019. Yrityksemme aloitti yhteistyön Etiopian kanssa kauan sitten. Olemme toimittaneet yli 15 ruiskuvalukonetta ja lisää muotteja Etiopiaan.

paketti & toimitus

photobank (1)

Levitämme tuotteisiin voiteluöljyä ja ruosteenestoainetta -ruosteenestoaineella ennen lähettämistä, valmistamme riittävästi varaosia ja varmistamme, että ne ovat kunnolla kiinni ennen toimitusta. Kiinnitämme huomiota yksityiskohtiin ja toivomme voivamme tarjota sinulle paremman kokemuksen.

64x64


Suositut Tagit: kotitalous tuotteet muotit

Lähetä kysely

(0/10)

clearall